O firmie - Nowy projekt 2

Przejdź do treści

Menu główne:

Pasmanteria Agnestina powstała w 2003r., jako sklepik z guziczkami, tasiemkami i spineczkami...

Obecnie działamy jako sklep pasmanteryjny z punktem pogotowia krawieckiego, poszerzony o wypożyczalnie kostiumów karnawałowych dla dzieci (w większości naszej produkcji).

Nasz sklep posiada szeroką gamę dodatków krawieckich i pasmanteryjnych, które bardzo ułatwiają pracę podczas wykonywanych przeróbek w naszej pracowni krawieckiej, co za tym idzie wszystko czego potrzebuje klient do naprawy lub przeróbki swej odzieży otrzymuje na miejscu.

Naszym celem jest świadczenie w sposób jak najbardziej dostępny usług krawieckich z wyłączeniem szycia początkowego. Duży nacisk kładziemy na fachową obsługę, zapewniając profesjonalne doradztwo co do sposobu wykonania usługi i doboru dodatków.

Dbamy o to by zakupy w naszym sklepie były dobrze spędzonym czasem. Dlatego zawsze służymy fachową radą i pomocą. Nasz personel udzieli wskazówek i porad wszystkim zainteresowanym klientom.

Staramy się ciągle dopasować do zmieniających się warunków w branży krawieckiej, aby w możliwie najlepszy sposób zadowolić naszych klientów.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego